Дроблення бетону — отримання вторинного щебеню

Демонтаж будівель — необхідна процедура при закінченні терміну експлуатації або серйозних пошкодженнях. Як відомо, після розбирання споруджень залишається велика кількість різних уламків, які в подальшому потрібно утилізувати.
Дроблення бетону, залізобетону — це одна з сучасних методик, що дозволяють виконати утилізацію або ж рециклінг таких відходів без необхідності їх вивезення та захоронення. Крім того, така переробка дозволяє отримати вторинний щебінь, застосування якого дозволить заощадити на безлічі будівельних витрат.
Щебінь вторинної переробки: особливості
Переробка залізобетону у вторинний щебінь є дуже вигідним промисловим напрямком, який дає можливість без додаткових витрат організувати процес рециклінгу матеріалу. Вторинний щебінь за своїми параметрами практично повністю ідентичний природному, але вартість його видобутку в п’ять разів нижче. Завдяки цьому виробництво бетону на 25% дешевше, а використовуватися в процесі переробки може до 75% уламків будівлі.
Можливо застосування вторинного щебеню в таких цілях:
- засипання різних котлованів, ям та траншей;
- для створення фундаментів;
- при формуванні насипів у будівництві;
- відсипання дорожніх смуг;
- для ландшафтного облаштування;
- При будівництві систем дренажів.
Особливості процесу: обладнання для дроблення бетону, методики роботи
При використанні спеціальної техніки високої якості, процедура отримання різних фракцій вторинного щебеню стає лише справою часу.
Для отримання таких матеріалів у процесі переробки використовується спеціалізоване обладнання для дроблення бетону — дробильно-сортувальні комплекси. При дотриманні технології виходить однорідна сировина високої якості, що використовується в будівництві.
Дробильно-сортувальний комплекс — це спеціалізована техніка, яка вважається однією з найважливіших складових в будівельних та гірничодобувних галузях. Використання такої техніки дає можливість максимально якісно обробити різні матеріали нерудного характеру або ж будівельні відходи, отримані в процесі демонтажу.
Завдяки такому підходу можна отримати дві основні вигоди: практична та інноваційна переробка великих будівельних відходів для подальшої утилізації, а також переробка таких матеріалів з метою їх подальшого використання.
У більшості випадків такі комплекси необхідні безпосередньо на об’єкті. Вони потрібні на гірських розробках або ж будівельних локаціях.
Вищевказане обладнання може бути укомплектоване:
- дробильним обладнанням для переробки твердих, а також абразивних матеріалів, гірських порід та залізобетону;
- спеціальним конвеєром стрічкового типу для транспортування матеріалів;
- магнітним сепаратором, який застосовується для відділення металу.
Варто відзначити, що мобільна техніка має безліч переваг перед стаціонарними аналогами. По-перше, вона має високу практичність та дуже зручна, по-друге, має ідентичні технічні характеристики, а по-третє, досить просто транспортуються.
Дане рішення буде оптимальним при необхідності переробки відходів та використання вторинного щебеню прямо на будівельному майданчику.
Вторинний щебінь, його ціна та вартість обладнання
Як було сказано раніше, вартість вторинної сировини набагато нижче при якісній переробці. Його застосування дозволить заощадити значну кількість фінансових коштів, при цьому отримавши не менш якісний матеріал.
Безумовно, обладнання для переробки досить дороге та його щомісячне обслуговування вимагає значних витрат. Для багатьох будівельних компаній це просто невигідно.
Саме тому рекомендується брати таку техніку в оренду. Зверніть увагу на послуги компанії «Агропромислова група». Компанія пропонує високоякісну спецтехніку в оренду. Клієнтам представлений великий парк спеціальної техніки, при необхідності можна викликати оператора.
Компанія надає оптимальні умови для кожного клієнта, що робить таку оренду вигідним заходом для будь-яких будівельних проектів.