• +38 (093) 398-00-99 (Бетон); +38 (093) 394-79-89 (Демонтаж / Знесення / Оренда)

Демонтаж будівель

Демонтаж будівель

Демонтаж — це проведення робіт з розбирання або знесення будівель, які вийшли з ладу або при плануванні перебудови різного роду споруд. Дана послуга на сьогоднішній день дуже популярна серед приватних та комерційних клієнтів. Варто зазначити, що такі роботи необхідно доручати тільки підготовленим фахівцям, які мають професійні навички й вміють керувати спеціалізованою технікою.

Що таке демонтаж та монтаж

Демонтаж припускає повне або часткове розбирання певних конструкцій та будівель з метою їх перепланування або ж повної ліквідації.

Розбиранню можуть піддаватися будівлі з таких матеріалів як:

  • цегла;
  • моноліт;
  • панелі;
  • дерево;
  • матеріали комбінованого характеру.

Процес роботи з демонтажу поділяють на кілька основних етапів. Планування безпосередньо залежить від особливостей конструкції конкретної споруди, при цьому кожен проект розробляється в індивідуальному порядку та з урахуванням усіх нюансів. В деяких випадках необхідно зберегти певну частину будівлі або деякі комунікації.

Багато хто задається питанням, чи потрібен дозвіл на демонтаж будівлі. Звичайно ж, мати такий дозвіл необхідно. Попередньо готується проект та план виконуваних робіт. Після чого створюється спеціальна комісія з кількох осіб, яка затверджує його. Саме тому, такі роботи повинні виконувати виключно професіонали високого рівня.

Варто відзначити, що при проведенні таких робіт необхідна і спеціальна техніка, що дозволяє правильно зруйнувати елементи будівлі та утилізувати їх. Звичайно, існують і ручні роботи, що виконуються бригадами будівельників, проте такі роботи більш затратні за часом та коштами.

Дуже важливим фактором є правильні підготовчі заходи. Демонтаж будівлі — це складне технічне завдання. Спочатку фахівці проводять аналіз технічної документації, попередню діагностику, збирають усю необхідну інформацію про нинішній стан будівлі та про можливі ризики.

Виконується ретельне планування всіх заходів, після чого проводиться ряд перевірок, тільки після яких можна приступати до роботи. Особливо це актуально для промислового сектора.

Спеціальна комісія також визначає кращий метод виконання завдання, комунікації та елементи, які необхідно зберегти. Приміром, дуже часто на об’єктах необхідно зберегти деякі комунікаційні мережі.

Демонтаж промислових споруд

Роботи з демонтажу мають ряд важливих особливостей:

  • Складність процесу, зважаючи на використання ручної праці та спеціальної будівельної техніки.
  • Виконання розбирання проводиться з особливою акуратністю, оскільки деякі об’єкти не підлягають демонтажу.
  • Збереження елементів конструкції з можливістю їх подальшого застосування.

Монтаж — це комплекс заходів, в ході якого проводиться розробка та складання певних конструкцій або будинків. Також виконується професійними будівельниками, та в безлічі випадків вимагає використання спеціалізованої техніки.

Розцінки на демонтаж

У більшості випадків вартість демонтажних робіт можна розрахувати виключно в індивідуальному порядку. Підсумкова сума буде залежати від безлічі різних факторів, включаючи стан та площу будівлі, необхідності використання техніки, особливостей плану.

Рекомендуємо Вам звернутися в компанію «Агропромислова група». Компанія пропонує послуги по демонтажу будівель та споруд за лояльними цінами. При цьому усі роботи виконуються виключно досвідченими співпрацівниками, що мають високу кваліфікацію.

Компанія володіє парком спеціальної техніки, що дозволяє виконати роботи в найкоротші терміни з максимальною якістю. Перелік послуг включає у собі й отримання дозволів на проведення робіт.

Крім того, при необхідності, можна орендувати необхідну техніку для самостійного проведення демонтажних робіт.