• +38 (050) 440-98-97 (Бетон); +38 (093) 394-79-89 (Демонтаж / Снос / Аренда)

ОРЕНДА ГІДРОМОЛОТА І ГІДРОНОЖИЦЬ

ОРЕНДА ГІДРОМОЛОТА І ГІДРОНОЖИЦЬ

Більшість демонтажних робіт неможливо здійснити одними зусиллями будівельної бригади. І навіть екскаватор не завжди може впоратися з поставленими завданнями. В такому випадку необхідно застосування особливої ​​спецтехніки. Оренда гідромолота і гідроножиців дозволить оперативно провести демонтажні роботи будь-якого характеру.

Компанія “Агропромислова група” надає в оренду гідроножиці і гідромолоти від провідних виробників. В наявності широкий список техніки з індивідуальними параметрами під будь-який демонтажний проект. Пропонуємо вигідні ціни, зручні умови доставки, а також забезпечуємо професійні консультації з будь-яких питань.

ОРЕНДА СПЕЦТЕХНІКИ

ціна з ПДВ

(Грн. / Зміна)

Екскаватор колеснийDaewooSolar210W-V, 21т, гідромолот 1,2 т

10000,00

Екскаватор гусенічнийDaewooSolar 255 LC-v, 25т, гідромолот 1,7 т

14000,00

Екскаватор гусенічнийDaewooSolar 255 LC-v, 25т, гідроножиці

15000,00

Екскаватор гусенічнийDaewooSolar340 LC-v, 35т, гідромолот 2,6 т

16200,00

Оренда гідромолота: безперебійний і потужний демонтаж

Гідромолот відноситься до розряду навісного обладнання для машин з гідравлічною системою. Установка даного обладнання проводиться на екскаватор, навантажувач або трактор. Залежно від характеру майбутніх робіт, гідромолот комплектується спеціальними технологічними насадками (зубило, трамбувальні плита, клини, піки).

Наша компанія завжди готова запропонувати в оренду гідромолот необхідної потужності на вигідних умовах зі спеціальними знижками. Призначенням даної техніки є:

 • Демонтаж монолітних конструкцій із залізобетону.
 • Демонтаж асфальту.
 • Руйнування бетонних масивних фундаментів.
 • Руйнування замерзлого ґрунту.
 • Ущільнення пухкого грунту.
 • Відкриття підземних комунікацій із залізобетону.

Оренда гідроножиців: безударное руйнування конструкцій будь-якої міцності

Для максимально ефективного проведення демонтажних робіт, поряд з гідромолотом часто використовують гідроножиці. Це обладнання також відноситься до розряду навісного і нескладно встановлюється на екскаватори, трактори, навантажувачі або землерийні машини. Ключовою особливістю даної техніки є безударное вплив в процесі робіт, яке виключає виникнення вібрації.

Наша компанія надає в оренду гідроножиці, завдяки яким Ви зможете зробити:

 • Демонтаж будинків і споруд.
 • Розчищення і підготовку будмайданчиків.
 • Рециклінг металобрухту.
 • Дроблення конструкцій з бетону та залізобетону.
 • Різання балок і колон з металу.
 • Руйнування монолітних стін із залізобетону і цегли.

Вигідна оренда гідроножиців і гидромолота в Києві зі знижками

Щоб якісно виконати демонтаж будівлі і при цьому зберегти будматеріал для переробки, немає необхідності купувати дорогу спецтехніку. Оренда гідроножиців і гідромолотів позбавить Вас від зайвих фінансових витрат і заощадить час. Після швидкої і нескладної установки навісного обладнання, можна відразу ж приступати до реалізації поставлених завдань.

Компанія “Агропромислова група” допоможе забезпечити легкий і ефективний демонтаж споруди або об’єкта будь-якого типу. Ми пропонуємо привабливі умови на оренду гідромолотів і гідроножиць. Також Ви завжди можете скористатися послугами кваліфікованих операторів техніки і отримати корисну, професійну консультацію.