• +38 (093) 398-00-99 (Бетон); +38 (093) 394-79-89 (Демонтаж / Знесення / Оренда)

ДЕМОНТАЖ БУДІВЕЛЬ

ДЕМОНТАЖ БУДІВЕЛЬ

Демонтаж будівель — це комплексна процедура, яка складається з декількох етапів. Фахівці «Агропромислової групи» (АПГ) виконують весь перелік послуг, що відносяться до цього напрямку. Вони продумують план роботи до дрібниць, щоб запобігти завалам та іншим небажаним наслідкам. Розбирання будинків та інших будівель виконується з повним дотриманням техніки безпеки.

Приховані загрози при демонтажі будівель та споруд

У більшості випадків фахівці займаються зносом та демонтажем будівель, які знаходяться в небезпечному стані. Старі конструкції після порушення цілісності можуть несподівано обрушитися. Якщо недосвідчений робітник завчасно торкнеться несної конструкції, то ризик ненавмисного обвалу збільшиться в кілька разів. При демонтажі особлива увага приділяється вивченню систем газопостачання та водопостачання, які можуть знаходитися в споруді. Всі ці та інші умови враховуються на етапі планування.

Досвідчені співробітники використовують відразу декілька видів спецтехніки для швидкого та якісного знесення будівлі. Поєднання механізованого способу і демонтажу вручну — це ідеальне рішення поставленої задачі. Без спеціалізованої техніки не обійтися, якщо висота споруди становить 25 і більше метрів та при знесенні фундаменту.

Особливості проведення стандартної процедури знесення будівель та споруд

Руйнування будівель виконується в кілька етапів, до кожного з яких пред’являються свої вимоги. Робота фахівців АПГ включає:

  • підготовку проекту;
  • ліквідацію різних мереж та систем;
  • повне звільнення приміщення від зайвих предметів;
  • отримання ордера та стандартного дозволу від відповідних служб;
  • безпосередньо знесення.

Також багато що залежить від місця розташування об’єкта: в межах міста або за нею. Наші досвідчені співробітники готові до будь-яких труднощів.

Демонтаж будівель: як замовити послугу в інтернет-магазині

Демонтаж будівель та споруд належить виконувати відповідно за продуманим планом, щоб мінімізувати негативні наслідки процедури руйнування. Замовити послугу знесення в термін та з дотриманням усіх вимог можна в інтернет-магазині. Вона доступна не тільки в Києві, але і в інших регіонах України. Якщо вам важлива якість роботи, скористайтеся послугами професіоналів «Агропромислової групи». Низька ціна в поєднанні з скрупульозним виконанням своїх обов’язків — перевага, яку отримують наші клієнти.