• +38 (093) 398-00-99 (Бетон); +38 (093) 394-79-89 (Демонтаж / Знесення / Оренда)

ДЕМОНТАЖ ФУНДАМЕНТІВ

ДЕМОНТАЖ ФУНДАМЕНТІВ

Демонтаж старого фундаменту необхідний в разі потреби закладки нової основи або повного руйнування будівлі. Перелік технологій, що сприяють якісній реалізації поставленого завдання, не обмежується однією. Працівники компанії «Агропромислова група» допоможуть вам позбавитися від непотрібного фундаменту в необхідний термін, щоб ви змогли приступити до реалізації свого задуму.

Основні технології демонтажу фундаменту

Перед початком розбирання потрібно скласти план дій, а також підібрати найбільш відповідну технологію. Фахівці виділяють два способи демонтажу:

  • ручний;
  • із застосуванням спеціального обладнання.

Перший метод призначений для розбирання невисоких споруд, прилеглих конструкцій та в деяких інших випадках. Другий вимагає застосування гідроклина, гідравлічних ножиць на стрілі та іншого обладнання.

Демонтаж фундамента фото Техника для демонтажа фундаментов

Який спосіб демонтажу фундаменту обрати

При ручному типі демонтажу працівники використовують такі інструменти, як лом, кувалда та зубило. Цей спосіб вважається складним і займає багато часу. Також його не рекомендується застосовувати для роботи з монолітної конструкцією.

Довірте демонтаж фундаменту співробітникам АПГ, які виконують його за допомогою гідроклинів. На цільовій поверхні фахівці висвердлюють отвори, куди вставляється цей пристрій. Завдяки тиску води, машина моментально розколює цільну бетонну конструкцію на шматки. Також багато робітників воліють виконувати демонтаж із застосуванням деяких інструментів, але такий спосіб занадто шумний.

Як якісно реалізувати поставлену задачу

Щоб не обтяжувати себе орендою спеціалізованої техніки, розробкою планової документації та отриманням необхідних дозволів, варто замовити послугу по демонтажу фундаменту в інтернет-магазині «Агропромислової групи». Наші фахівці готові приступити до роботи не тільки в Києві, але і в інших регіонах України. Низька ціна в поєднанні з відмінним результатом — головні відмінності компанії від конкурентів.

Замовники гарантовано отримують кваліфіковану допомогу на кожному етапі виконання поставленої ними задачі. Демонтаж фундаменту — це комплексна процедура, важливо правильно виконати всі стадії робочого процесу. Клієнту не доведеться думати про те, як позбавитися від великої кількості будівельного сміття, оскільки наші співробітники подбають про його утилізації.