• +38 (093) 398-00-99 (Бетон); +38 (093) 394-79-89 (Демонтаж / Знесення / Оренда)

ДЕМОНТАЖ залізобетону, бетону

ДЕМОНТАЖ залізобетону, бетону

Демонтаж бетону — трудомісткий процес, який вимагає від виконавця компетентності та високої кваліфікації. Важливо правильно виконати всі етапи, передбачені технологією, інакше не вийде уникнути труднощів. Співробітники компанії «Агропромислова група» легко справляються з поставленим перед ними завданням та готові допомогти замовнику на будь-якій стадії розбирання бетонних конструкцій. Вам буде достатньо замовити послугу онлайн, і наші фахівці візьмуться за роботу. Процес не займає багато часу та найчастіше не вимагає використання великої кількості техніки.

Демонтаж з/б конструкцій: види та їх особливості

Процес демонтажу буває двох видів:

  • ударний;
  • безударний.

Перший спосіб полягає в демонтажі бетону за допомогою спеціального гідравлічного відбійного молотка. В якості плюсів методу можна відзначити ефективність, безпеку та економію часу. Інструмент малогабаритний, тому орудувати їм може одна людина. Мінус цієї процедури — виникнення надмірної кількості пилу та шуму.

Другий метод вимагає застосування алмазного та канатного різання. Основна перевага цього способу — відсутність зайвого шуму. У деяких випадках працівники виконують поставлене завдання, використовуючи особливі суміші або технологію точкових вибухів. Наприклад, в разі розбирання великих конструкцій.

Як відбувається демонтаж бетону

Демонтаж ж/б конструкцій складається з декількох етапів, які виконуються в такій послідовності:

  1. Підготовка цільової області.
  2. Встановлення обладнання, розробка плану дій.
  3. Відключення всіх комунікацій.
  4. Початок процесу розбирання цільної конструкції.
  5. Прибирання території.

Демонтаж бетону: ціна послуги

Вартість процедури варіюється в залежності від декількох факторів:

  • масштаб проекту;
  • вид та тип демонтажу;
  • складність поставленого завдання.

Ціна демонтажу бетону встановлюється і з урахуванням конкретного випадку. Важливо не економити на якості виконання кожного етапу, оскільки в іншому випадку результат може не виправдати очікувань замовника. Довірте розбирання бетонної конструкції фахівцям «Агропромислової групи», головний офіс якої знаходиться в столиці України — Києві. Замовити потрібну послугу або купити будівельні матеріали оптимально в інтернет-магазині. Наші замовники отримують переваги у вигляді низької ціни, високої якості роботи та виконання зобов’язань в строк.