• +38 (050) 440-98-97 (Бетон); +38 (093) 394-79-89 (Демонтаж / Снос / Аренда)

ОРЕНДА ДРОБИЛЬНО-СОРТУВАЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ

ОРЕНДА ДРОБИЛЬНО-СОРТУВАЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ

Дробильно сортувальний комплекс – спеціальна технологічна установка, яка є важливою ланкою в гірничодобувній і будівельній галузі. Така спецтехніка дозволяє ефективно і якісно переробити нерудні матеріали або будівельні відходи, що утворилися в процесі будівельної діяльності. Такий підхід має 2 вигідні особливості: практична переробка великих відходів для подальшої утилізації, а також переробка матеріалів з метою подальшого їх використання.

Компанія “Агропромислова група” готова надати в оренду дробильно сортувальні комплекси на вигідних умовах. Підбираємо обладнання з оптимальними параметрами для реалізації Вашого проекту. Також надаємо професійну команду операторів.

ОРЕНДА СПЕЦТЕХНІКИ

ціна з ПДВ

(Грн. / Зміна)

Дробарки щокові TEREX PEGSON METROTRAK HA, 30 т

15000,00

Мобільні дробильно-сортувальні комплекси: практичне рішення для роботи на будівельному об’єкті

Зазвичай дробильні комплекси потрібні для роботи прямо на об’єкті. Це може бути кар’єрна розробка або ж будівельний майданчик. В такому випадку єдиним доцільним варіантом є оренда мобільних дробильно сортувальні комплексів.

Наша компанія пропонує надійні, продуктивні і повністю підготовлені до роботи установки. Устаткування комплектується:

  • Дроблення для подрібнення твердих і абразивних будматеріалів, залізобетону, гірських порід.
  • Стрічковим конвеєром для транспортування матеріалу.
  • Магнітним сеператором для відділення металу.

Мобільні дробильно-сортувальні комплекси: переваги і призначення

Стаціонарні виробничі дробарки – не самий практичний варіант для роботи на відкритій місцевості. При розробці кар’єру або переробки будівельних відходів на майданчику потрібно часта перестановка обладнання. Оренда мобільного дробильно сортувального комплексу прискорить робочий процес, а також істотно підвищить його ефективність.

Наша компанія пропонує сучасні, потужні установки, які з легкістю впораються з усіма поставленими завданнями. У список їх основних функціональних можливостей комплексів входить:

  • Переробка щебеню, гравію.
  • Подрібнення каменю.
  • Подрібнення руди.
  • Дроблення бетону.
  • Завершення терміну експлуатації будівельних відходів (цегла, асфальт, залізобетонні блоки).
  • Дроблення залізобетону.

Сучасні дробильно-сортувальні комплекси в Києві на вигідних умовах оренди

Придбати і обслуговувати продуктивну мобільну дробарку – надто дорогий захід. Також в статті витрат будуть входити послуги наладчика обладнання, оператора, майстра по ремонту та інших фахівців. Однак є альтернативний, вигідний і практичний варіант.

Компанія “Агропромислова група” пропонує мобільні дробильно сортувальні комплекси на зручних умовах оренди. В наявності прогресивні моделі від провідних виробників світу. Також до Ваших послуг пропонується кваліфікована, технічна команда операторів.