• +38 (093) 398-00-99 (Бетон); +38 (093) 394-79-89 (Демонтаж / Знесення / Оренда)

ОРЕНДА ДРОБИЛЬНО-СОРТУВАЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ

ОРЕНДА ДРОБИЛЬНО-СОРТУВАЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ

Дробильно-сортувальний комплекс — спеціальна технологічна установка, яка є важливою ланкою в гірничодобувній та будівельній галузі. Така спецтехніка дозволяє ефективно та якісно переробити нерудні матеріали або будівельні відходи, що утворилися в процесі будівельної діяльності. Такий підхід має дві вигідні особливості: практична переробка великих відходів для подальшої утилізації, а також переробка матеріалів з метою подальшого їх використання.

Компанія «Агропромислова група» готова надати в оренду дробильно-сортувальні комплекси на вигідних умовах. Підбираємо обладнання з оптимальними параметрами для реалізації Вашого проекту. Також надаємо професійну команду операторів.

Оренда спецтехніки Ціна з ПДВ,
грн/зміна
Дробарка щокова TEREX PEGSON METROTRAK HA, 30 т 20000,00

Мобільні дробильно-сортувальні комплекси: практичне рішення для роботи на будівельному об’єкті

Зазвичай дробильні комплекси потрібні для роботи прямо на об’єкті. Це може бути кар’єрна розробка або ж будівельний майданчик. В такому випадку єдиним доцільним варіантом є оренда мобільних дробильно-сортувальних комплексів.

Наша компанія пропонує надійні, продуктивні та повністю підготовлені до роботи установки. Обладнання комплектується:

  • дробильною установкою для подрібнення твердих та абразивних будматеріалів, залізобетону, гірських порід;
  • стрічковим конвеєром для транспортування матеріалу;
  • магнітним сепаратором для відділення металу.

Подріблення бетону

Мобільні дробильно-сортувальні комплекси: переваги та призначення

Стаціонарні виробничі дробарки — не самий практичний варіант для роботи на відкритій місцевості. При розробці кар’єру або переробки будівельних відходів на майданчику потрібно часта перестановка обладнання. Оренда мобільного дробильно-сортувального комплексу прискорить робочий процес, а також істотно підвищить його ефективність.

Наша компанія пропонує сучасні, потужні установки, які з легкістю впораються з усіма поставленими задачами. У список їх основних функціональних можливостей входить:

  • переробка щебеню, гравію;
  • подрібнення каменю;
  • подрібнення руди;
  • дроблення бетону;
  • утилізація будівельних відходів (цегла, асфальт, залізобетонні блоки);
  • дроблення залізобетону.

Дробильно-сортувальний комплекс фото

Сучасні дробильно-сортувальні комплекси в Києві на вигідних умовах оренди

Придбати та обслуговувати продуктивну мобільну дробарку — занадто дорогий захід. Також в статті витрат будуть входити послуги налагодника обладнання, оператора, майстра по ремонту та інших фахівців. Однак є альтернативний, вигідний та практичний варіант.

Компанія «Агропромислова група» пропонує мобільні дробильно-сортувальні комплекси на зручних умовах оренди. В наявності прогресивні моделі від провідних виробників світу. Також до Ваших послуг пропонується кваліфікована, технічна команда операторів.