• +38 (093) 398-00-99 (Бетон); +38 (093) 394-79-89 (Демонтаж / Знесення / Оренда)

Знесення будинків

Знесення будинків

Демонтаж старих об’єктів і споруд потребує наявності важкої техніки і спеціального навесного обладнання. Знесення будинків в Україні від компанії «Агропромислова група» – це якісні послуги з демонтажу і переробки відходів після будівельних робіт. Підприємство працює з будь-якими об’єктами – від висотних будівель до монолітного фундаменту з залізозобетону. Великий парк спеціалізованої техніки дозволяє виконувати знесення будівель і інших конструкцій з подальшою переробкою (дробленням) відходів, що спрощує підготовку будівельних майданчиків під майбутню забудову або інфраструктуру.

Знесення будинків компанією «Агропромислова група» – переваги співпраці

На відміну від застарілої технології ручної розборки, застосування спеціальної техніки для руйнування монолітних і високоповерхових конструкцій дозволяє підвищити ефективність і безпеку виконуваних робіт. Знесення будинків нашою технікою скорочує терміни проведення демонтажу будівель будь-якої високоповерховості та складності. Наприклад, в роботі з монолітним фундаментом ручна робота значно відсуне майбутнє будівництво, плюс принесе небажані витрати у вигляді збільшення людського ресурсу.

За допомогою нашої техніки знесення споруд в Україні дозволяє демонтувати:

  • монолітні залізобетонні конструкції;
  • аварійні будівлі та споруди;
  • висотні будинки та споруди;
  • аварійні будівельні конструкції;
  • розроблені аварійні котловани;
  • металоконструкції з залізобетоном і іншими матеріалами.

Знесення будинків нашою компанією має на увазі чітке дотримання технології, застосування швидко-роз’єднувальних механізмів, що значно скорочує витрати на послуги фахівців і роботи по демонтажу старого об’єкта. «Агропромислова група» працює з усіма типами споруд і будівель, незалежно від складності виконання і поверховості.

Знесення споруд потужною технікою «Агропромислової групи»

Наявність великої кількості сучасної демонтажной техніки дозволяє здійснювати знесення споруд в Україні з подальшим прибиранням території (дробленням залізобетонних конструкцій та інших відходів). Щоб замовити знесення будинків в нашій компанії, досить зв’язатися з співробітниками для уточнення деталей і умов співпраці. Ми вміємо виконувати роботи навіть в умовах територіальної обмеженості об’єкта, виконуємо знесення будівель і споруд з попередньою розробкою проекту демонтажних робіт з урахуванням особливостей об’єкта.