• +38 (093) 398-00-99 (Бетон); +38 (093) 394-79-89 (Демонтаж / Знесення / Оренда)

ДРОБЛЕННЯ БЕТОНУ

ДРОБЛЕННЯ БЕТОНУ

Спеціальні технології і відповідне обладнання дозволяє проводити рециклінг будівельних відходів, а точніше – дроблення бетону і залізобетонних конструкцій для переробки на вторинний щебінь. Фактично такий похід дозволяє не тільки прибрати будівельне сміття в максимально стислі терміни, але і заробити на продажу вторинного щебеню, який затребуваний у вирівнюванні будівельних та інших майданчиків, а також в дорожній галузі.

Дроблення залізобетону в Україні з нашою компанією «Агропромислова група» – це швидке виконання робіт спеціалізованою, сучасною технікою, яка дозволяє виконати:

  • дроблення бетону, цегли, залізобетону;
  • переробити відходи безпосередньо на місці знесення споруд і будівель;
  • отримати щебінь відносно великої фракції дробарками крупного дроблення, відсортовані частки металевого брухту за допомогою магнітного сепаратора.

Дроблення залізобетону технікою нашої компанії також має на увазі наявність малогабаритного обладнання, яке впорається із завданнями на невеликих ділянках і важкодоступних об’єктах.

Замовити дроблення бетону у «Агропромислової групи» – отримати мінімум витрат

Повний спектр навісного та іншого обладнання дозволяють виконати дроблення залізобетону в короткі терміни без залучення людського ресурсу. Наша спецтехніка розрахована на рециклінг відходів будь-якого виду, включаючи подальше сортування будівельного сміття. У роботі ми застосовуємо:

  • мобільні дробарки;
  • дробильно-сортувальне обладнання;
  • мобільні конвеєри для переробки цегли, бетону;
  • магнітні сепаратори для відокремленя заліза з бетону в процесі дроблення.

Щоб замовити дроблення бетону в Україні, зв’язуйтеся з нашими співробітниками для уточнення деталей співпраці. Наші послуги дозволяють не тільки скоротити терміни на підготовку майбутнього майданчика під забудову або інфраструктуру, а й отримати прибуток від подальшої реалізації вторинного щебеню з залізобетонних конструкцій.

Дроблення залізобетону – оперативна ліквідація відходів

«Агропромислова група» гарантує чітке дотримання термінів виконання робіт та отримання чистого вторинного щебеню. Оренда нашої спецтехніки набагато ефективніше і економніше за витратами в порівнянні з ручною, застарілою технологією роботи. Також дроблення залізобетону в Україні виключає наймання великогабаритних машин, які необхідні для вивезення великих блоків – ви отримуєте щебінь великої фракції, який легко вивозиться звичайними вантажівками. Дзвоніть прямо зараз!