• +38 (093) 398-00-99 (Бетон); +38 (093) 394-79-89 (Демонтаж / Знесення / Оренда)

ПРОМИСЛОВИЙ ДЕМОНТАЖ

ПРОМИСЛОВИЙ ДЕМОНТАЖ

Промисловий демонтаж — затребувана послуга, яку замовляють через знос споруд та їх модернізацію. Завдяки великому досвіду, співробітники компанії «Агропромислова група» справляються з цим завданням на 5 +. Весь процес складається з двох основних етапів. Спочатку працівники отримують необхідні дозволи, а потім приступають до безпосереднього демонтажу потрібних об’єктів. Перед розбиранням будівель вимикаються всі технічні комунікації та виконується підготовка. На всіх етапах фахівці використовують тільки ту техніку, яка призначена для такої роботи.

Відмінні риси промислового демонтажу

Демонтаж промислових конструкцій не вийде виконати без належної підготовки, зокрема проведення важливої роботи з проектування. Слід не тільки перевірити наявність всього переліку документації, а й врахувати ступінь зносу конкретної будови. Далі робочі розробляють план, який після всіх перевірок втілять в життя. На цьому етапі спеціальна комісія з кількох людей підбирає ідеальний спосіб ліквідації споруди. При процесі демонтажу потрібно розуміти, що повинно залишитися на місці колишньої конструкції. У деяких випадках важливо зберегти певні комунікаційні мережі.

Промисловий демонтаж: ключові особливості

Виділяють кілька характеристик знесення промислових об’єктів:

  • цей процес більш трудомісткий — використовується не тільки ручна праця, але й спеціалізована техніка;
  • акуратний розбір конструкції для збереження її корисних елементів;
  • повторне використання збережених частин.

Часто у фахівців замовляють послуги знесення та демонтажу в комплексі.

Як виконують промисловий демонтаж

Для демонтажу металевих конструкцій потрібне спеціальне обладнання. Багатий технічний арсенал фахівців «Агропромислової групи» дозволяє виконати повний комплекс послуг за низькою ціною та без труднощів. Наші співробітники готові допомогти клієнтам не тільки в Києві, але і в інших регіонах України. Замовити послугу реально на сайті компанії, кваліфіковані представники якої детально ознайомлять вас з усіма деталями промислового демонтажу. Вам не доведеться витрачати час на розробку проектної документації.

Фахівці «Агропромислової групи» виконають необхідний перелік робіт в найкоротші терміни та у відповідності з усіма затвердженими нормами.