• +38 (093) 398-00-99 (Бетон); +38 (093) 394-79-89 (Демонтаж / Знесення / Оренда)

ПЕРЕРОБКА БЕТОНУ

ПЕРЕРОБКА БЕТОНУ

Переробка бетону — прогресивний та вигідний спосіб утилізації відходів будівництва

Демонтаж споруд, що вичерпали свій ресурс та термін експлуатації — неминучий процес. Відомо, що після руйнування будівлі залишається значна кількість уламків, які необхідно утилізувати. Сучасні технології дозволяють провести утилізацію або рециклінг відходів без їх вивезення та захоронення. Переробка бетону в щебінь дозволяє заощадити на матеріалах для подальших будівельних робіт.

Компанія «Агропромислова група» має успішний досвід та професійну техніку для переробки бетону. Наші фахівці готові ефективно провести роботи будь-яких масштабів в найкоротші терміни та на вигідних умовах.

Переробка бетону: високоякісна вторсировина з низькою собівартістю

Переробка бетону в щебінь — вигідний промисловий напрямок, що дозволяє без зайвих витрат організувати рециклінг будматеріалу. За своїми властивостями бетонний щебінь практично відповідає природному щебеню, однак собівартість його нижче як мінімум у 5 разів. А вартість виробництва бетону із застосуванням вторинного щебеню знижується на 25%. Також це дає можливість використовувати до 75% будівельних уламків після демонтажу будівлі.

Також продукти переробки бетону використовують в наступних цілях:

  • відсипання дорожньої смуги;
  • засипка котлованів, траншей, ям;
  • в ролі фундаментного заснування;
  • в ландшафтної архітектурі;
  • створення будівельних насипів;
  • спорудження дренажних систем.

Процедура переробки бетону

При наявності якісної спецтехніки, процес переробки бетону стає лише справою часу. Для демонтажу конструкцій наша компанія використовує продуктивні гідромолоти, а також гідроножиці. Для отримання певних фракцій при переробці бетону в щебінь застосовуються спеціальні дробильно-сортувальні комплекси. На виході отримуємо якісну, однорідну вторсировину для будівництва.

Ми пропонуємо наступні види послуг:

  • підготовка будівельних відходів під переробку;
  • демонтаж, подрібнення конструкцій із залізобетону;
  • переробка бетону в щебінь необхідної фракції;
  • дроблення залізобетону для подальшого використання.

Сучасна переробка бетону в Києві та інших містах України універсальної спецтехнікою

Якщо Ви цінуєте власний час та фінанси, тоді переробка бетону виявиться практичним та вигідним варіантом. Навіть якщо в найближчих планах не намічено проведення будівництва, то вторсировина завжди затребувана та цінується на будівельному ринку. Також такий вид утилізації є повністю екологічним та не порушує положень законодавства щодо захисту природи. Компанія «Агропромислова група» надає цілий спектр послуг з переробки бетону та дроблення залізобетону. Ми пропонуємо вигідні, партнерські умови та ціни. Наш парк укомплектований лише сучасної, потужної спецтехнікою. Професійно консультуємо та проводимо оптимальний підбір обладнання під об’єкт.