• +38 (050) 440-98-97 (Бетон); +38 (093) 394-79-89 (Демонтаж / Снос / Аренда)

ПЕРЕРОБКА БЕТОНУ

ПЕРЕРОБКА БЕТОНУ

Переробка бетону – прогресивний і вигідний спосіб утилізації відходів строітельства

Демонтаж споруд, що вичерпали свій ресурс і термін експлуатації – неминучий процес. Відомо, що після руйнування будівлі залишається значна кількість уламків, які необхідно утилізувати. Сучасні технології дозволяють провести утилізацію або рециклінг відходів без їх вивезення та захоронення. Переробка бетону в щебінь дозволяє заощадити на матеріалах для подальшого будівельних работ.

Компанія “Агропромислова група” має успішний досвід і професійну техніку для переробки бетону. Наші фахівці готові ефективно провести роботи будь-яких масштабів в найкоротші терміни і на вигідних условіях.

Переработка бетону: високоякісне вторсировину з низькою себестоімостью

Переработка бетону в щебінь – вигідне промислове напрямок, що дозволяє без зайвих витрат організувати рециклінг будматеріалу. За своїми властивостями бетонний щебінь практично відповідає природному щебеню, однак собівартість його нижче як мінімум в 5 разів. А вартість виробництва бетону із застосуванням вторинного щебеню знижується на 25%. Також це дає можливість використовувати до 75% будівельних уламків після демонтажу зданія.

Также продукти переробки бетону використовують для таких цілей:

  • Відсипка дорожньої полоси
  • Засипка котлованів, траншей, ям
  • В ролі фундаментного основанія
  • В ландшафтної архітектуре
  • Созданіе будівельних насипей
  • Сооруженіе дренажних сістем

Процедура переробки бетона

Прі наявності якісної спецтехніки, процес переробки бетону стає лише справою часу. Для демонтажу конструкцій наша компанія використовує продуктивні гідромолоти, а також гідроножиці. Для отримання певних фракцій при переробці бетону в щебінь застосовуються спеціальні дробильно сортувальні комплекси. На виході отримуємо якісне, однорідне вторсировину для строітельства.

Ми пропонуємо наступні види послуг:

  • Підготовка будівельних відходів під переработку
  • Демонтаж, подрібнення конструкцій з железобетона
  • Переработка бетону в щебінь необхідної фракціі
  • Дробленіе залізобетону для подальшого іспользованія

Современная переробка бетону в Києві універсальної спецтехнікой

Як що Ви цінуєте власний час і фінанси, тоді переробка бетону виявиться практичним і вигідним варіантом. Навіть якщо в найближчих планах не намічено проведення будівництва, то вторсировину завжди затребуване і цінується на будівельному ринку. Також такий вид утилізації є повністю еклогічним і не порушує положень законодавства щодо захисту пріроди.Компанія “Агропромислова група” надає цілий спектр послуг з переробки бетону і дроблення залізобетону. Ми пропонуємо вигідні, партнерські умови та ціни. Наш парк укомплектований лише сучасної, потужної спецтехнікою. Професійно консультуємо і проводимо оптимальний підбір обладнання під об’єкт.