• +38 (093) 398-00-99 (Бетон); +38 (093) 394-79-89 (Демонтаж / Знесення / Оренда)

ЗНЕСЕННЯ ТА ДЕМОНТАЖ

Спеціалісти компанії «Агропромислова група» виконують велику кількість різних робіт. Знесення та демонтаж будівель — популярні послуги, які надають фахівці в сфері будівництва. Великий досвід виконання таких завдань дозволяє співробітникам АПГ гарантувати високу якість виконуваних робіт. Професіоналам під силу демонтувати будівлі з таких матеріалів:

  • дерево;
  • цегла;
  • моноліт;
  • панель;
  • комбіновані матеріали.

Різниця між знесенням будівель та демонтажем

Обидва процеси складаються з декількох етапів, а їх виконання залежить від типу конкретної споруди. Кожен проект розробляється індивідуально для конкретного об’єкта, враховуючи особливості його конструкції. Процес демонтажу та знесення відрізняється масштабом робіт. Демонтаж має локальний характер та рекомендований в тих випадках, коли забудовник намагається зберегти певний фрагмент будівлі. Зазвичай в незайманому вигляді залишають фундамент. Через деякий час конструкцію зміцнюють, а потім і зовсім використовують за іншим призначенням. Знесення будівель — більш глобальний процес, який передбачає цілковиту ліквідацію всіх елементів конструкції.

Особливості знесення та демонтажу

Демонтаж та знесення будівель можуть бути виконані за допомогою декількох популярних технологій. Часто використовується поетапний метод розбирання, коли будівлю демонтують крок за кроком. Непоганою альтернативою цій технології вважається спосіб направленого вибуху, який важливо виконувати тільки у відповідності з усіма правилами техніки безпеки. Останній етап демонтажу – утилізація будівельного сміття та очищення цільової ділянки. Представники «Агропромислової групи» допоможуть здати тверді відходи на переробку.

Ціна демонтажу

Замовити послугу по знесенню просто — достатньо оформити заявку на сайті компанії або зателефонувати за вказаним номером телефону. Багатьох жителів України хвилює питання, скільки коштує демонтаж споруди. На кінцеву вартість впливають такі чинники:

  • технічна складність виконуваних робіт;
  • особливості конкретного проекту;
  • масштаб цільової споруди;
  • кількість техніки, яка знадобиться;
  • регіон (ціна в Києві і в інших містах відрізняється).

Якщо у вас виникла необхідність замовити послугу знесення або демонтажу і ви не хочете витрачати час на пошук відповідального та кваліфікованого виконавця, зверніться в компанію «Агропромислова група». Низька ціна та відмінна якість кінцевого результату — це головні характеристики виконуваних робіт співробітниками «Агропромислової групи». Протягом всіх етапів професіонали виконують роботу за допомогою спеціальної важкої техніки. Всім клієнтам гарантована своєчасна та кваліфікована допомога фахівців у своїй сфері.