• +38 (093) 398-00-99 (Бетон); +38 (093) 394-79-89 (Демонтаж / Знесення / Оренда)

ВИРОБНИЦТВО БЕТОНУ ТА ЗБВ

Виробництво бетону в Фастові за сучасною технологією

Успішна реалізація будівельних робіт будь-якої складності залежить від безлічі різних факторів. Провідним ключовим показником в цій справі виступає якість будівельних матеріалів. При зведенні споруд різного призначення, в обов’язковому порядку використовується бетон та залізобетонні вироби. У більшості випадків, міцність, стійкість і ресурс споруди залежить саме від технології виробництва бетону та якості компонентів.

Компанія «Агропромислова група», що спеціалізується на виробництві бетону в Київській області, готова запропонувати вигідні умови співпраці. Ми займаємося виробництвом та постачанням марочного бетону, а також ЗБВ. Пропонуємо зручні варіанти доставки сумішей автобетонозмішувачами прямо на будівельний майданчик.

Сертифіковане виробництво бетону всіх марок

Наша компанія є виробником, тому пропонує тільки якісний, перевірений, сертифікований будматеріал, який відповідає всім стандартам. В процесі виробництва бетону застосовуються сучасні, прогресивні технології та імпортне промислове обладнання.
Наша продукція користується попитом завдяки таким технологічним перевагам:

  • Бетонні суміші мають оптимальні показники міцності, щільності, водо- та морозостійкості, зручно вкладаються.
  • Висока якість досягається завдяки точному дозуванню матеріалів до 0,5% .
  • Комп’ютерний контроль гарантує якість характеристик матеріалів.
  • Технологічні лінії дозволяють виготовляти максимально однорідну суміш.

Сучасне виробництво ЗБВ для будь-яких будівельних рішень

Ми займаємося виробництвом ЗБВ для вирішення будь-яких будівельних потреб, в тому числі для робіт по реконструкції. Перш ніж надійти в продаж, всі вироби проходять кілька етапів перевірки та контролю. Ми гарантуємо високу якість, надаємо необхідні виробничі та будівельні сертифікати.

У фірмовому асортименті є різні, типові вироби та конструкції:

  • бортові камені;
  • поясні блоки;
  • фундаментні блоки підвалів, стін;
  • плити фундаментів стрічкового типу;
  • фундаментні блоки білл-бордів та інших рекламних щитів і т.д.

Також ми завжди готові розглянути замовлення на виробництво ЗБВ на індивідуальні креслення. В процесі виготовлення продукції застосовується прогресивна технологія термічної обробки.

Виробництво бетону в Фастові (в Київській області) зі знижками та вигідними умовами доставки

Компанія «Агропромислова група» — Ваш фундамент успішного будівництва. Ми входимо в число лідерів по виробництву бетону в в Київській області. Пропонуємо взаємовигідні умови співпраці, спеціальні знижки за передоплатою та зручну доставку власними автобетонозмішувачі. Надаємо інформацію по характеристикам всіх марок бетону, а також професійно консультуємо в області застосування потрібних будівельних сумішей.