• +38 (050) 440-98-97 (Бетон); +38 (093) 394-79-89 (Демонтаж / Снос / Аренда)

ВИРОБНИЦТВО БЕТОНУ І ЗБВ

Виробництво бетону в Україні за сучасною технологією

Успішна реалізація будівельних робіт будь-якої складності залежить від безлічі різних факторів. Провідним ключовим показником в цій справі виступає якість будівельних матеріалів. При зведенні споруд різного призначення, в обов’язковому порядку використовується бетон і залізобетонні вироби. У більшості випадків, міцність, стійкість і ресурс споруди залежить саме від технології виробництва бетону і якості компонентов.Компанія “Агропромислова група”, що спеціалізується на виробництві бетону в Київській області, готова запропонувати вигідні умови співпраці. Ми займаємося виробництвом і постачанням марочного бетону, а також ЗБВ. Пропонуємо зручні варіанти доставки сумішей автобетонозмішувачами прямо на будівельний майданчик.

Сертифіковане виробництво бетону всіх марок

Наша компанія є виробником, тому пропонує тільки якісний, перевірений, сертифікований будматеріал, який відповідає всім стандартам. В процесі виробництва бетону застосовуються сучасні, прогресивні технології та імпортне промислове обладнання.
Наша продукція користується попитом завдяки таким технологічним перевагам:

  • Бетонні суміші мають оптимальні показники міцності, щільності, водо- і морозостійкості, зручно укладиваются.
  • Високое якість досягається завдяки точної дозуванні матеріалів до 0,5% .
  • Компьютерний контроль гарантує якість характеристик матеріалов.
  • Технологіческіе лінії дозволяють виготовляти максимально однорідну суміш.

Сучасне виробництво ЗБВ для будь-яких будівельних рішень

Ми займаємося виробництвом ЗБВ для вирішення будь-яких будівельних потреб, в тому числі для робіт по реконструкції. Перш ніж надійти в продаж, всі вироби проходять кілька етапів перевірки і контролю. Ми гарантуємо високу якість, надаємо необхідні виробничі та будівельні сертифікати.

У фірмовому асортименті є різні, типові вироби і конструкції:

  • бортові камені
  • Поясні блокіФундаментние блоки підвалів, стін
  • Плити фундаментів стрічкового типу
  • Фундаментні блоки білл-бордів та інших рекламних щитів і т.д.

Також ми завжди готові розглянути замовлення на виробництво ЗБВ на індивідуальні креслення. В процесі виготовлення продукції застосовується прогресивна технологія термічної обробки.

Виробництво бетону в Україні (в Київській області) зі знижками і вигідними умовами доставки

Компанія “Агропромислова група” – Ваш фундамент успішного будівництва. Ми входимо в число лідерів по марочним виробництва бетону в Україні (в Київській області). Пропонуємо взаємовигідні умови співпраці, спеціальні знижки за передоплатою і зручну доставку власними автобетонозмішувачі. Надаємо інформацію по характеристикам всіх марок бетону, а також професійно консультуємо в області застосування потрібних будівельних сумішей.