• +38 (093) 398-00-99 (Бетон); +38 (093) 394-79-89 (Демонтаж / Знесення / Оренда)

Що таке гідроножиці

Що таке гідроножиці

Процедури знесення та демонтажу є досить складним завданням. При його вирішенні застосовують цілий комплекс спеціальної будівельної техніки, а також інструментів.

Серед таких інструментів необхідно виділити гідроножиці, які дозволяють виконувати демонтаж на складних ділянках. Демонтаж гідроножицями виконується таким чином, що об’єкт піддається стиску з великим зусиллям та розрізається.

Навіщо потрібні гідроножиці

Розглянемо більш детально всі особливості даного обладнання та принцип його роботи.

Гідроножиці — це обладнання навісного типу, яке встановлюється на важку будівельну техніку, в тому числі навантажувачі або гідравлічні екскаватори. В останньому випадку встановлення проводиться замість стандартного ковша. Застосовуються при проведенні демонтажних робіт різного характеру.

Гідроножиці для екскаватора можуть використовуватися як при початкових етапах роботи, наприклад, при демонтажі конструкцій, так і при подальшій переробці будівельних відходів:

 • при різанні лому;
 • розрізуванні арматури та балок зі сталі;
 • при дробленні і розрізуванні бетонних елементів та залізобетону;
 • вторинної обробки каменів або цегли;
 • при необхідності подрібнення відходів та сміття.

Стандартна модифікація даного обладнання має дві рухливі щоки, які оснащені зубами зі сталі високої міцності (для дроблення бетону) та змінними різцями для різання арматури або профілів зі сталі. Під впливом високого тиску та робочої рідини проходить змикання щік.

Велика частина моделей гідроножиців оснащується особливим гідравлічним механізмом, який забезпечує їм обертання без перешкод на 360 градусів.

Незважаючи на наявність досить простої конструкції, гідроножиці мають низку вагомих переваг:

 • висока швидкість роботи;
 • акуратність;
 • безпеку роботи;
 • точність;
 • відмінна маневреність;
 • мінімальний рівень шуму.

Таке обладнання може використовуватися в будь-який час року та за будь-яких погодних умов. Оскільки техніка працює практично безшумно, її можна застосовувати в міських умовах в будь-який час доби, навіть в районах з щільним населенням.

Демонтаж будівлі гідроножницями

Які роботи можуть виконувати гідроножиці для екскаватора: види та особливості

Гідроножиці можуть розділятися на кілька груп та класифікуються в залежності від особливостей виконуваних робіт:

 • Демонтажні гідроножиці або крашери використовуються при початковому руйнуванні різних будівель, споруд та конструкцій. Оптимально підходять для виконання ремонтних та будівельних завдань на висотках, великих проектах та фундаментах.
 • Інструменти для бетону зазвичай використовуються для подальшої обробки, включаючи подрібнення уламків залізобетону, перекриттів, різних продуктів демонтажу споруди.
 • Інструмент для металу здатний істотно спростити техніку роботи з різними металевими елементами та вважається дуже ефективним при виконанні спеціалізованих видів робіт — утилізації вагонів, різки фюзеляжів літаків, демонтажу металевих конструкцій. Гідроножиці мають таку конструкцію, яка дозволяє встановити їх на стрілу або на рукоятку екскаватора.
 • Універсальні гідроножиці інакше називають мультипроцесорами та оснащують різними типами змінних щелеп, включаючи перевантажувачі. Можливе використання декількох різновидів щелеп. Деякі з таких гідроножиців здатні одночасно працювати з залізобетоном та металевими конструкціями.

Мультипроцесори на сьогоднішній день стали оптимальним рішенням для складних будівельних проектів. Заміна щелеп проводиться в залежності від особливостей моделі та може займати від декількох хвилин до декількох годин. При знесенні будівель гідроножиці такого типу просто незамінні.

Скільки коштують гідроножиці

Придбати таке обладнання та щомісяця його утримувати дуже дорого. При цьому такі витрати далеко не завжди окупаються, адже невеликі будівельні компанії використовують дане обладнання не постійно, а лише на деяких проектах.

Оптимальним рішенням при таких обставинах буде оренда спеціальної техніки, в тому числі і гідроножиць. Найкраще заздалегідь визначити необхідні будівельні заходи та відповідну для їх проведення техніку.

Орендувати спеціалізовану техніку на кращих умовах можна в компанії «Агропромислова група». Організація проводить безліч будівельних заходів та пропонує великий парк спеціальної техніки для різних робіт.

Співпраця з клієнтом проводиться в кожному випадку на індивідуальних умовах, що дозволяє виконати проект з мінімальними витратами.