• +38 (050) 440-98-97 (Бетон); +38 (093) 394-79-89 (Демонтаж / Снос / Аренда)

ДЕМОНТАЖ ФУНДАМЕНТІВ

ДЕМОНТАЖ ФУНДАМЕНТІВ

Демонтаж старого фундаменту потрібно в разі потреби закладки нового підстави або повного руйнування будівлі. Перелік технологій, що сприяють якісній реалізації поставленого завдання, не обмежується однією. Працівники компанії «Агропромислова група» допоможуть вам позбавитися від непотрібного фундаменту в необхідний термін, щоб ви змогли приступити до реалізації своєї ідеї.

Основні технології демонтажу фундаменту

Перед початком розбирання потрібно скласти план дій, а також підібрати найбільш підходящу технологію. Фахівці виділяють два способи демонтажу:

  • ручний
  • Із застосуванням спеціального обладнання

Перший метод призначений для розбирання невисоких споруд, прилеглих конструкцій і в деяких інших випадках. Другий вимагає застосування гідроклина, гідравлічних ножиць на стрілі і іншого устаткування.

Який спосіб демонтажу фундаменту вибрати

При ручному вигляді демонтажу працівники використовують такі інструменти, як лом, кувалда і зубило. Цей спосіб вважається складним і займає багато часу. Також його не рекомендується застосовувати для роботи з монолітної конструкцією.

Довірте демонтаж фундаменту співробітникам АПГ, які виконують його гідроклинів. На цільової поверхні фахівці висвердлюють отвори, куди вставляється цей пристрій. Завдяки тиску води, машина моментально розколює цільну бетонну конструкцію на шматки. Також багато робітників воліють виконувати демонтаж із застосуванням деяких інструментів, але такий спосіб занадто галасливий.

Як якісно реалізувати поставлену задачу

Щоб не обтяжувати себе орендою спеціалізованої техніки, розробкою планової документації та отриманням необхідних дозволів, варто замовити послугу по демонтажу фундаменту в інтернет-магазині «Агропромислової групи». Наші фахівці готові приступити до роботи не тільки в Києві, а й в інших регіонах України. Низька ціна в поєднанні з відмінним результатом – головні відмінності компанії від конкурентів.

Замовники гарантовано отримують кваліфіковану допомогу на кожному етапі виконання поставленої ними завдання. Демонтаж фундаменту – це комплексна процедура, важливо правильно виконати всі стадії робочого процесу. Клієнту не доведеться думати про те, як позбавити від великої кількості будівельного сміття, тому що наші співробітники подбають про його утилізації.