• +38 (050) 440-98-97 (Бетон); +38 (093) 394-79-89 (Демонтаж / Снос / Аренда)

ДЕМОНТАЖ БЕТОНУ

ДЕМОНТАЖ БЕТОНУ

Демонтаж бетону – трудомісткий процес, який вимагає від виконавця компетентності і високої кваліфікації. Важливо правильно виконати всі етапи, передбачені технологією, інакше не вийде уникнути труднощів. Співробітники компанії «Агропромислова група» легко справляються з поставленим перед ними завданням і готові допомогти замовнику на будь-якій стадії розбирання бетонних конструкцій. Вам буде достатньо замовити послугу онлайн, і наші фахівці візьмуться за роботу. Процес не займає багато часу і найчастіше не вимагає використання великої кількості техніки.

Демонтаж ж / б конструкцій: види і їх особливості

Процес демонтажу буває двох видів:

  1. ударний
  2. ненаголошений

Перший спосіб полягає в демонтажі бетону за допомогою спеціального гідравлічного відбійного молотка. Як плюсів методу можна відзначити ефективність, безпеку і економію часу. Інструмент малогабаритний, тому орудувати їм може одна людина. Мінус цієї процедури – поява надмірної кількості пилу і шуму.

Другий метод вимагає застосування алмазної і канатної різання. Основна перевага цього способу – відсутність зайвого шуму. У деяких випадках працівники виконують поставлене завдання, використовуючи особливі суміші або технологію точкових вибухів. Наприклад, в разі розбирання великих конструкцій.

Як відбувається демонтаж бетону

Демонтаж ж б конструкцій складається з декількох етапів, які виконуються в такій послідовності:

 1. Підготовка цільової області
 2. Установка устаткування, розробка плану дій
 3. Відключення всіх комунікацій
 4. Початок процесу розбирання цільної конструкції
 5. Прибирання території

Демонтаж бетону: ціна послуги

Вартість процедури варіюється в залежності від декількох факторів:

 • масштаб проекту
 • Вид і тип демонтажу
 • Складність поставленого завдання

Ціна демонтажу бетону встановлюється і з урахуванням конкретного випадку. Важливо не економити на якості виконання кожного етапу, тому що в іншому випадку результат може не виправдати очікувань замовника. Довірте розбирання бетонної конструкції фахівцям «Агропромислової групи», головний офіс якої знаходиться в столиці України – Києві. Замовити потрібну послугу або купити будівельні матеріали оптимально в інтернет-магазині. Наші замовники отримують переваги у вигляді низької ціни, високої якості роботи і виконання зобов’язань в строк.