• +38 (050) 440-98-97 (Бетон); +38 (093) 394-79-89 (Демонтаж / Снос / Аренда)

ДОСТАВКА БЕТОНУ І СИПУЧИХ МАТЕРІАЛІВ

ДОСТАВКА БЕТОНУ І СИПУЧИХ МАТЕРІАЛІВ

Бетон – це незамінний штучний матеріал, без якого складно обійтися в будь-якому будівництві. Фахівці виділяють три переваги цього матеріалу: універсальність, міцність і стійкість до негативних погодних умов. Існує кілька його видів, і всі вони успішно використовуються в промисловому і житловому будівництві. Житель будь-якого міста може замовити бетон з доставкою в інтернет-магазині компанії «Агропромислова група».

Який бетон з доставкою вибрати

Типи бетону відрізняються між собою за структурою. Вони можуть різнитися по щільності, кількості в’язкої речовини і інших другорядних умовах. Перед покупкою клієнтам слід ознайомитися з технічними характеристиками конкретного товару. Низька ціна не повинна бути вирішальним фактором при виборі.

Варто отримати у продавця консультацію по конкретної продукції, порівняти характеристики запропонованих варіантів. Крім того, важливо подбати про оптимальні умови транспортування бетону в потрібну точку міста. Щоб придбати надійний будівельний матеріал, зверніться в компанію «Агропромислова група».

Як відбувається процес доставки і транспортування бетону

Доставка бетону відрізняється від транспортування інших будівельних матеріалів. Існує три найбільш поширених способу перевезти бетон:

  • Автотранспортом.
  • крани або підйомниками.
  • За допомогою спеціального трубопроводу.

Під час транспортування важливо дотримуватися правил, щоб суміш не втратила свої властивості. Фахівці АПГ піклуються про те, щоб бетон перевозився без сильної тряски і вібрацій, тому що через це він може расслоиться. Якщо цих негативних факторів не вдається уникнути, робітникам доводиться повторно перемішати суміш до стану однорідності.

Бетон повинен постійно перебувати в рухомому стані, інакше він почне моментально застигати. Найчастіше це трапляється в жарку погоду. Для доставки бетону можна використовувати звичайну вантажівку: для цього потрібна спеціально призначена техніка.

Як купити бетон з доставкою

Замовити потрібний матеріал легко і безпечно. Інтернет-магазин «Агропромислової групи» дозволяє купити бетон з доставкою на будь-який об’єкт. Офіс компанії знаходиться в столиці України – Києві. Кожен клієнт може обговорити всі деталі угоди з менеджерами фірми в телефонному режимі, а також уточнити властивості необхідної продукції.