• +38 (050) 440-98-97 (Бетон); +38 (093) 394-79-89 (Демонтаж / Знесення / Оренда)

ПРОДУКЦІЯ

Компанія «Агропромислова група» давно стала невід’ємною частиною українського ринку з виробництва будівельних матеріалів та відповідної техніки. Завдяки спеціалізованому інтернет-магазину, можна не тільки купити потрібний товар, але і в лічені хвилини замовити певну послугу в сфері демонтажу та будівництва. Докладний каталог продукції допоможе вам докладніше ознайомитися з усіма характеристиками товарів, щоб обрати оптимальний варіант.

Що можна знайти в каталозі продукції

Представлений на сайті каталог продукції містить велику кількість товарів будівельної тематики. У нас ви знайдете безліч популярних марок товарного бетону, що відрізняються між собою за багатьма критеріями. Компанія також пропонує інші затребувані матеріали, які потрібні для будівництва. АПГ також здає техніку в оренду.

Якщо певні позиції в каталозі вам залишаються незрозумілими, то представники спеціальної служби підтримки проконсультують вас з усіх питань, підкажуть оптимальне рішення. Товар, представлений в каталозі, має справжні сертифікати якості. Також співробітники ознайомлять замовників зі спеціальною системою знижок, яка в подальшому допоможе їм економити на покупках.

Найменування продукції Од. вим. Ціна з ПДВ, грн*
Щебінь гранітний фракція 5×20 т 360,00
Щебінь гранітний фракція 20×40 т 330,00
Щебінь гранітний фракція 40×70 т 330,00
Відсів гранітний т 220,00
Пісок навалом т 160,00
Пісок річковий т 190,00
Цегляний бій (підсипка) т 70,00

* За умови вивезення власним транспортом

Купити бетонні вироби

Однією з найпопулярніших позицій в каталозі продукції є різноманітні бетонні вироби. Перед здійсненням покупки відвідувачам рекомендується детально ознайомиться з докладними характеристиками товарного бетону. Цей штучний будівельний матеріал вже давно став універсальним рішенням багатьох поставлених завдань. Бетон широко використовують при будівництві будівель та приміщень. Він має цілу низку переваг, експерти виділяють ряд його плюсів:

  • довговічність;
  • стійкість до погодних умов;
  • відмінна міцність;
  • водостійкість.

Як зробити замовлення за допомогою каталогу продукції

Купити бетонні вироби допомагає каталог продукції, що містить багато корисної інформації. Досить вибрати потрібний матеріал, а потім докладніше ознайомитися з його характеристиками. Замовити послугу можна не тільки в Києві, Фастові, а і в Київській області. Проаналізуйте всі наявні розділи та підрозділи каталогу, щоб прийняти правильне рішення. Низька ціна продукції — перевага компанії «Агропромислова група». При цьому наші товари не поступаються пропозиціям конкурентів.