• +38 (050) 440-98-97 (Бетон); +38 (093) 394-79-89 (Демонтаж / Снос / Аренда)

ПРОДУКЦІЯ

Компанія «Агропромислова група» давно стала невід’ємною частиною українського ринку з виробництва будівельних матеріалів і відповідної техніки. Завдяки спеціалізованому інтернет-магазину, можна не тільки купити потрібний товар, але і в лічені хвилини замовити певну послугу в сфері демонтажу і будівництва. Докладний каталог продукції допоможе вам докладніше ознайомитися з усіма характеристиками товарів, щоб вибрати оптимальний варіант.

Що можна знайти в каталозі продукції

Представленний на сайті каталог продукції містить велику кількість товарів будівельної тематики. У нас ви знайдете безліч популярних марок товарного бетону, що відрізняються між собою за багатьма критеріями. Компанія також пропонує інші затребувані матеріали, які потрібні для будівництва. АПГ також здає техніку в оренду.

Якщо певні позиції в каталозі вам залишаються незрозумілими, то представники спеціальної служби підтримки проконсультують вас з усіх питань, підкажуть оптимальне рішення. Товар, представлений в каталозі, має справжні сертифікати якості. Також співробітники ознайомлять замовників зі спеціальною системою знижок, яка в подальшому допоможе їм економити на покупках.

Найменування продукції Ціна, грн. з ПДВ Од. вим.
Щебінь гранітний фракція 5 х 20 360,00 т
Щебінь гранітний фракція 20 х 40 330,00 т
Щебінь гранітний фракція 40 х 70 330,00 т
Відсів гранітний 220,00 т
Пісок навалом 160,00 т
Пісок річковий 190,00 т
Цегляний бій (підсипка) 70,00 т

* За умови вивезення власним транспортом

Купити бетонні вироби

Однією з найпопулярніших позицій в каталозі продукції є різноманітні бетонні вироби. Перед здійсненням покупки відвідувачам рекомендується детально ознайомиться з докладними характеристиками товарного бетону. Цей штучний будівельний матеріал вже давно став універсальним рішенням багатьох поставлених завдань. Бетон широко використовують при будівництві будівель і приміщень. Він має цілу низку переваг, експерти виділяють ряд його плюсів:

  • Довговічність
  • Стійкість до погодних умов
  • Відмінна міцність
  • Водостійкість

Як зробити замовлення за допомогою каталогу продукції

Купити бетонні вироби допомагає каталог продукції, що містить багато корисної інформації. Досить вибрати потрібний матеріал, а потім докладніше ознайомитися з його характеристиками. Замовити послугу можна не тільки в Києві, Фастові, а і в Київській області. Проаналізуйте всі наявні розділи та підрозділи каталогу, щоб прийняти правильне рішення. Низька ціна продукції — перевага компанії «Агропромислова група». При цьому наші товари не поступаються пропозиціям конкурентів.